De Belte

Allerzielen 2020, maar dan anders….

Allerzielen 2020, maar dan anders….

Géén viering, géén mensen in de kerk, maar wat was het bijzonder.
Velen hebben maandag 2 november, zowel overdag als ’s avonds tot 20.30 uur het kerkhof bezocht om een lichtje/bloem te plaatsen op het graf van de dierbare overledenen.

Even stilstaan en teruggaan in de tijd. Wij als werkgroep hebben een lantaarntje met bloem en waxinelichtje neergezet op de graven van de overledenen van het afgelopen jaar. (door de harde wind was het nog niet zo eenvoudig om het lichtje brandend te houden).

Ook in de kerk brandden er 8 waxinelichtjes om het bloemstuk en op het altaar stonden ook 8 lichtjes. De mensen zagen dit wanneer ze in de Mariakapel een gedachtenisprentje konden meenemen en kaarsjes opstaken.

En ja wat is dit veel gedaan! Dank daarvoor. Allerzielen leeft onder ons.

Werkgroep Allerzielen: Anita, Ria, Ineke