Hardenberg

filmavond 1 mei

We willen het filmseizoen toch nog eindigen met een filmavond. Deze zal plaatsvinden op zondagavond 1 mei, aanvang 19.00 uur.
De film die we laten zien heet Bruce Almighty. De film gaat over een verslaggever, Bruce Nolan. Hij heeft niets te klagen. Hij is populair en heeft een leuke vriendin. Maar hij wil meer. Na een vervelende dag op zijn werk, waar hij een belangrijke promotie misliep en hij bovendien wordt ontslagen, wordt hij heel boos op God. Volgens hem is God de oorzaak van al zijn problemen en doet hij te weinig om mensen te helpen. Wanneer God dit hoort doet hij Bruce een voorstel. Hi zal Bruce een week lang zijn macht geven zodat Bruce kan laten zien hoe hij het als God zou aanpakken.
Uiteraard is er ook een pauze waarin de koffie en thee en eigen gebakken cake klaar staan. We hopen op een grote opkomst. Mocht u willen komen, en u heeft vervoer nodig. Dan kunt u contact opnemen met Gert Reimer