Hardenberg

Filmavond zondag 29 januari

DE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD

We gaan weer een filmavond organiseren en wel op 29 januari 2023, aanvang is 19.00 uur.
De film die we gaan draaien heet ‘De beentjes van sint- Hildegard’.
De film gaat over Jan die al 35 jaar getrouwd is met Gedda. Ze zijn samen heel gelukkig. Gedda regelt alles voor Jan. Maar op een gegeven moment wil Jan meer ruimte en maakt hij dermate rare sprongen dat zijn huwelijk letterlijk verandert in een gesloten afdeling. Dochter Liesbeth zit met haar afgepaste en jaloerse vriend in een zelfde schuitje als haar vader.
We hopen natuurlijk weer op een grote opkomst. En in de pauze is er natuurlijk weer koffie/thee en een koekje.
Mochten er mensen zijn die wel graag willen komen en vervoer nodig hebben, kunnen die contact opnemen met Gert Reimer.