Hoonhorst

Communievieringen

Op 21 september hebben wij als pastoraal team van ons Aartsbisdom bericht gekregen, dat diakens en pastoraal werkers weer woord- en communievieringen kunnen leiden.

Als pastoraal team hebben wij daarom besloten, dat met ingang van het weekend van 3 en 4 oktober aanstaande, tijdens gebedsvieringen onder leiding van een pastoraal werker of diaken weer communie zal worden uitgereikt. Dit uitreiken van de heilige communie zal op dezelfde manier gebeuren als in eucharistievieringen, dus met gebruik van protectiescherm en liturgisch pincet.

Ook vieringen onder leiding van vrijwilligers hebben een zeer gewaardeerde plek in de liturgie van onze parochie. Gelet echter op de brief van onze Kardinaal, zal er tijdens vieringen onder hun leiding, nog geen communie worden uitgereikt. Vieringen onder leiding van vrijwilligers, blijven voorlopig dus gebedsvieringen, zonder communie.

Met vriendelijke groet, namens het pastoraal team,

Pastoor André Monninkhof