Ommen

Saxenburg Groep bij KBO-PCOB Ommen

Saxenburg Groep bij KBO-PCOB Ommen.

Een nieuw ziekenhuis en een nieuwe zorgvisie

Bent u ook benieuwd naar de nieuwbouw van het ziekenhuis in Hardenberg? Vraat u zich weleens af welke veranderingen er in de zorg aankomen? Dan bent u van harte welkom op de themamiddag op dinsdagmiddag 12 maart van de KBO-PCOB Ommen (voorheen de PCOB). De directie en de cliëntenraad van het Röpcke-Zweers Ziekenhuis in Hardenberg komen ons hierover bijpraten met een diapresentatie. Deskundigen komen vertellen over de bouw en inrichting van het nieuwe ziekenhuis en wat dat betekent voor het leveren van goede zorg. Het Zorgteam praat u bij over digitale consulten, het bezoek aan de poli en de zorg in de eigen omgeving. Wat betekent dat voor u? Een goede gelegenheid om u van de actuele ontwikkelingen op de hoogte te stellen.
De voorzitter van de cliëntenraad zal ingaan op de belangen van de patiënt en is ook benieuwd naar uw mening.

Gasten en leden zijn hartelijk welkom op dinsdagmiddag 12 maart in zalencentrum de Kern in Ommen van 14.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis; (koffie 1,50).