Slagharen

Religie Nu – Foto tentoonstelling

Tijdens het oogstdankfeest van 29 september tot en met 6 oktober zal er ook een grote foto-tentoonstelling zijn met als thema ‘Religie Nu’. Zeven jaar werkte de Rotterdamse fotograaf/mediakunstenaar Eddy Seesing aan een project, waarin hij alle geloofsgemeenschappen in Nederland wilde representeren. Ruim 60 foto’s waarin het geloof en spiritualiteit in Nederland zijn samengebracht, herbergen een schat aan verscheidenheid. Zoveel rituelen waarvan je niets weet, zoveel religieuze attributen die je niet bij naam weet te noemen. Altaren met laatjes en schalen, kandelaren en wierookvaatjes, afbeeldingen van heiligen en symbolen, belangrijke voorwerpen voor een gelovige, die ook de ongelovige nieuwsgierig maken naar hun betekenis. Deze foto’s staan allemaal in het boek ‘Religie Nu’, en we vinden het geweldig dat we al die prachtige foto’s in deze tentoonstelling in onze kerk aan u mogen presenteren.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *