rk-kerk-in-Lemelerveld

Ecologische voetafdruk op 23 april in Lemelerveld

Zoals iedereen weet, staat duurzaamheid en klimaat hoog op de agenda. Niet alleen van de politiek maar ook bij burgers, van jong tot oud. Daarbij speelt vooral de dringend gewenste afname van CO2 een belangrijke rol.

Ben je ook benieuwd wat op dit moment jouw bijdrage aan het duurzaam maken van onze aarde is, en hoe je het beste die bijdrage kunt verhogen? Kom dan naar de voorlichting ecologische voetafdruk op 23 april aanstaande in Lemelerveld. Dan gaan we op speelse wijze bezig met het vaststellen van je huidige ecologische voetafdruk, en gaan we in groepjes onderzoeken hoe we die kunnen verkleinen.

De avond wordt georganiseerd door de geloofsgemeenschap in Lemelerveld en vindt plaats in hun parochiecentrum. Het adres is Posthoornweg 6. Bij deze voorlichting zijn alle parochianen van de Emmanuëlparochie uitgenodigd. Iedereen is welkom vanaf 19.30 uur, en we beginnen om 20.00 uur. Meld je aan door een mail te sturen naar info@parochielemelerveld.nl.

Deel dit bericht