Oecumenische dienst 16 januari 2022 – Week van Gebed voor de Eenheid 2022

Week van Gebed voor de Eenheid 2022

Op zondag 16 januari is er in de R.K. kerk te Slagharen een oecumenische dienst in het kader van de ‘Week van Gebed voor de Eenheid’. Deze week is een jaarlijks terugkerende week waarin christenen wereldwijd samen bidden voor eenheid van christenen en kerken.
Het thema van deze dienst is: ‘Licht in het duister’. We staan stil bij de ster van Bethlehem. Een licht dat schijnt in het duister en de weg wijst naar Jezus. Het materiaal voor deze ‘Week van Gebed’ is voorbereid door de kerken in het Midden-Oosten.

Natuurlijk houden we ons aan de richtlijnen wat betreft corona, we hopen op een mooie dienst.

U bent van harte uitgenodigd en welkom.
De dienst begint om 10.00 uur.

Namens de Oecumenische diensten commissie,
Lutten-Slagharen-Schuinesloot

Deel dit bericht