Hardenberg

Filmavond zondag 22 oktober

Op zondagavond 22 oktober 2023 wordt er weer een filmavond georganiseerd in onze kerk, aanvang 19.00 uur.
U bent allen uitgenodigd voor deze gezellige avond, waarop een kopje koffie en/of thee uiteraard niet zal ontbreken.
De film die wij op 22 oktober laten zien, heet “Driving miss Daisy”.

Korte inhoud; het verhaal begint in 1948 als miss Daisy ( Jessica Tandy) haar auto de tuin van de buren in rijdt. Haar zoon (Dan Aykroyd) staat er op dat ze een chauffeur inhuurt voor haar dagelijkse ritten. Ze verzet zich hevig tegen zijn voorstel. Desondanks huurt haar zoon Hoke Colburn (Morgan Freeman) in. De koppige en bevooroordeelde miss Daisy wil er eerst niets van weten, maar langzamerhand weet Hoke haar vertrouwen te winnen. We volgen Daisy en Hoke gedurende ruim 20 jaar waarin ze stapje voor stapje een vriendschap opbouwen die belangrijker is dan hun verschillen.

We hopen op een grote opkomst en willen ook de mensen die minder goed ter been zijn en / of geen vervoer hebben, de mogelijkheid bieden aanwezig te zijn.
Als u opgehaald wilt worden, kunt u contact opnemen met Gert Reimer, tel.  06-55834529.