Hardenberg

Filmavond zondag 25 februari

Babette’s Feast

We gaan weer een filmavond organiseren en wel op 25 februari 2024, aanvang is 19.00 uur.

De film die we gaan draaien heet “Babette’s Feast”.

De film gaat over 2 dochters van een strenge Protestantse pastoor. Op een dag arriveert de mysterieuze Babette, die de Franse onrusten wil ontvluchten, in het diep religieuze en geïsoleerde dorp. De 2 zussen geven haar onderdak in ruil voor het doen van huishoudelijk werk.

Na 14 jaar voor hun gewerkt te hebben krijgt ze bericht dat ze de loterij gewonnen heeft. Ze besluit de bevolking van het dorp op een enorm feestmaal te trakteren. Het wordt een diner om nooit meer te vergeten…

We hopen natuurlijk weer op een grote opkomst. En in de pauze is er natuurlijk weer koffie/thee en een koekje.

Mochten er mensen zijn die wel graag willen komen en vervoer nodig hebben, kunnen die contact opnemen met Gert Reimer.