Hoonhorst

Lezing Euthanasie en Kerk door kardinaal Eijk – Nieuwe datum

Wij, de Pelgrimagegroep ‘Het Zoeken Niet Moe’ organiseren jaarlijks een lezing. i.v.m. de coronacrisis hebben wij deze al twee maal moeten opschorten. Maar nu is het dan zover, er is een nieuwe datum! Samen met Kardinaal Eijk  verdiepen we ons alsnog in het complexe vraagstuk van euthanasie, Kerk en geloof. Als geen ander kan hij hierover spreken; hij promoveerde op dit thema. Er zal ook gelegenheid zijn om vragen te stellen.

Datum: dinsdag 28 juni 2022
Tijd: 13.30u inloop met koffie/thee. 14.00u start.
Locatie: parochiecentrum Lemelerveld. Posthoornweg 6 8152 AZ Lemelerveld.
Begeleiding: Kardinaal W. Eijk
Kosten: 5 euro.

Hebt u zich toentertijd al opgegeven, dan hoeft u verder geen actie te ondernemen. Wij rekenen op uw komst! Hebt u zich nog niet opgegeven, dan kan dit per email: InzichtenUitzicht@emmanuelparochie.nl

Graag tot dan,
Pelgrimagegroep “Het Zoeken Niet Moe”,
Marga klein Overmeen, Pastoraal Werker