Slagharen

Verslag Emmanuelwandeling op de Belte

Afgelopen zondag, 23 september was het zover. De Emmanuelwandeling op de Belte. Helaas werkte het weer niet mee en stond er voor de hele dag regen op het programma, toch mocht dit de pret niet drukken. Na koffie en cake gingen ruim 30 man door weer en wind met paraplu en regenjas de mooie wandeling over de Belte en Schuinesloot tegemoet met Richard als leider met de Emmanuelwandelstok voorop. Door het slechte weer konden helaas een aantal mensen niet mee lopen en kon de huifkartocht ook niet door gaan. Onze koster Jan heeft als alternatief een mooie rondleiding door onze kerk gegeven, waar de mensen gigantisch van hebben genoten. Toen de wandelaars weer terug waren stond er in de Zandbelt een glaasje fris en hapjes klaar waar we met elkaar nog gezellig hebben gepraat. Al met al kunnen wij, ondanks het weer, terugkijken op een geslaagde middag. Graag willen wij alle deelnemers bedanken, jullie hebben het zeker weten tot een succes gemaakt.